Przedłużająca się pandemia, a co za tym idzie coraz częstsze przenoszenie różnych aktywności do sieci zmuszają nas do wzmożonego występowania przed kamerą. Warto zatem zastanowić się, w jaki sposób dobrze prezentować się przed obiektywem kamery, czy aparatu? Jest to szczególnie istotne wtedy, kiedy bierzemy udział w castingu, czy też po prostu mamy przed sobą jakiekolwiek nagranie.

W nowej lekcji naszego kursu online możecie poznać różnego rodzaju porady, które mają za zadanie spowodować, aby Wasza znajomość z kamerą rozwijała się dynamicznie i na najwyższym poziomie! Spraw, aby kamera polubiła Ciebie, a Ty polub ją! Twórzcie razem wspaniałe materiały, a pojawiająca się miejscami trema stanie się już tylko niemiłym wspomnieniem. Z nowej lekcji dowiecie się m.in. jak przygotować się do nagrania, na co zwracać uwagę przy ubiorze oraz w jaki sposób wyciągnąć z doświadczeń przed kamerą, jak najwięcej wniosków. Zainteresowany? Weź udział w lekcji pt. "Jak dobrze prezentować się przed kamerą?"

Jak wziąć udział w warsztatach filmowych online?

Aby wziąć udział w kursie należy wejść w zakładkę warsztaty filmowe online, wykupić dostęp do wybranej lekcji, bądź całego kursu i po opłaceniu koszyka oczekiwać na link z wybranymi materiałami. Dostęp do takiego kursu trwa 36 godzin od momentu wysłania linku z dostępem. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

stat4u